O nás

Pár slov o naší cestovní kanceláři

Vážení klienti, milí přátelé,

na této stránce bychom se Vám rádi stručně představili. Kdybyste se zde nedozvěděli, co potřebujete, napište nám!

Cestovní kancelář provozuje společnost Petr's, s.r.o., která vznikla v roce 2003. Před tím cestovka fungovala pod jiným subjektem, ale pod vedením stále stejných lidí. Název „CK PETRS“ nás provází od začátku. Mezi činnosti naší společnosti patří nejen cestovní kancelář, ale také provoz dvou hotelů v Praze a další služby cestovního ruchu.

Naše cestovní kancelář se zaměřuje hlavně na zimu. Nabízíme pobyty v Alpách, nejvíce ve Francii, za kterou následuje Itálie a Rakousko. Patříme mezi menší cestovky, a abychom dokázali obstát ve velké konkurenci, musíme se hodně snažit. Naším hlavním cílem je poskytnutí co nejlepších služeb a klientům se věnujeme s plným nasazením. Naše klienty často známe osobně, jezdí s námi léta, nemůžeme si tedy dovolit ztrátu jejich důvěry. Máme také upřímnou radost z každého nového klienta, a když se k nám navíc ještě po roce vrátí, je to pro nás dalším důkazem toho, že svou práci děláme dobře.

Zima je pro nás vždy velmi intenzivní období, nemáme čas na dovolenou, pracujeme často do večera a i o víkendech a svátcích, kdy zajišťujeme asistenci klientům, kteří jsou právě na cestách. Jsme klientům k dispozici při výběru zájezdu, při rezervaci a platbách a také v době, kdy jsou v zahraničí. Jsme to stále my, tedy ti stejní lidé, kdo se o Vás stará od prvního setkání až po Váš návrat.

Zkrátka:

  • Máme rádi naši práci, protože bez toho by to nešlo.
  • Máme rádi hory, lyže i samotný pobyt v přírodě.
  • A je pro nás důležité vidět naše klienty spokojené, protože pak máme pocit, že naše práce dává smysl!

A ještě krátce z historie. S podnikáním na trhu cestovního ruchu jsme začínali již začátkem devadesátých let, kdy jsme provozovali rekreační objekt na Lipně, poskytovali jsme ubytování turistům v Praze a k tomu jsme se tenkrát rozhodli uspořádat pár autobusových zájezdů na lyže do Francie pro kamarády a známé. Postupem času se přidávali kamarádi kamarádů a objem vypravených lyžařských zájezdů pomalu rostl. Koncem devadesátých let byla zimní Francie tak populární, že naše malinká cestovka o 2-3 lidech vypravovala několik autobusů týdně. Bez mobilu a e-mailu to byl úctyhodný výkon! Postupem času se poptávka po Francii zmenšovala a my jsme přibrali Itálii a Rakousko. Francie však u nás stále zůstává srdeční záležitostí.

Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit!

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi

Váš Tým CK PETR'S