Recenze

Recenze našich klientů


Vážení zákazníci, milí přátelé,

chtěli bychom tímto především poděkovat všem, kteří si vybrali naši cestovní kancelář pro zajištění zimní dovolené a našli si čas poslat své dojmy a zážitky z pobytů. V komentářích je často i hodnocení práce naší CK při rezervaci, odbavení a péče v době pobytu. Každý komentář pozorně čteme, spokojenost nás velmi těší a z nedostatků se snažíme poučit. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Adonis, 16.3. - 23.3.24

Dobrý den pani Turková,
práve teď sedíme s kolegom Olejníkom a budú stručný a výstižný bylo to báječné,azúrenko celý týden😊👍
Ubytování: + komplet vybavení kuchyne, vrátane kanvice i kávovaru
+ bezplatná wifi, to sme po minulé roky nemeli
+ kauce zaplatená v hotovosti, ihned po odovzdání pokoja vrátená na ruku
+ ručníky do sauny
+ veľký balkón s výhľadem 4P8, kolegovci 3P6 zas mali balkón prímo na svah ( kdyby nebyla absence snehu mohli by zlyžovať prímo do obývky)😀
- málo zásuvek
- prostor v kuchyni apartmánu 3P6 byl väčší než v 4P8
- absencia vykurováni v lyžárni na lyžárky, museli sme ich nosit na apartmán a sušiť na radiátore.
- proplnený wellnes, pleseň v sprche i v parní saune.
Sjezdovky: + počasí azúro celý týden s výnimkou jedného dna
+ nádherní panoramatické výhledy
+ obrovské stredisko so spousta moznostami, najlepé hodnotíme Val Thorens tam to ozajstná byla pecka. Jestli by sa dal dat zvlášť skipas pouze na Val Torens dejte vedet.
+ rozsírení skipassu na 3 údolí, úprimne nevím si predstavit že by sme lyžovali pouze v Les Menuires, takze sme rádi ze sme si to rozsírení priplacili.
- spousta lidí na zjezdovkách i na lanovkách, ponekud to vypadalo ako jedno obrovské mravenisko.
- príliš úzke sjezdovky.
Cestovní kancelár: - bez výhrad, ste perfektní.
V sobotu pred ubytovánim jsem taky navštívil stredisko Val D Sere - Tignes, tam to bylo taky fantastické.
Stredisko Tignes spolu s Val Thorens a Les2 Alpes hodnotíme z francúzskych stredísk zatím za najlepší👍
Kdy by sme jezdili a bydleli vo Val Thorens nepotrebovali by sme ani rozšírení skipasu a zhodnotili sme ze by sme vydržali i o týden dlhšie:)Uvidíme co bude príšti rok, každopádne ak budete mít zaujímavú nabídku na Franciu nebo Itáliu koncem leta dajme mi určite vedet. Zdraví LT

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Combes - Brelin 2.3. - 9.3.24

Dobrý den,se službani Vaší CK jsme dlouhodobě velmi spokojeni a proto se na Vás každoročně obracíme se zajištěním zimního pobytu ve Francii.Oceňujeme vstřícný přístup při řešení sebemenšího problému.S ubytováním jsme byli velice spokojeni.Partnerská CK byla též celkem O.K.,jediné co bylo pro nás nepříjemné bylo vyplnění a odevzdání závěrečného dotazníku, který řešil naprosté nesmysly a kvůli kterému jsme Vás zbytečně obtěžovali.Jinak vše vynahradila super lyžovačka, klobásy, sýry a červené víno.Těšíme se na další spolupráci, zdraví. B

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Adonis 24.2. - 2.3.24

Dobrý den,
vše bylo dle objednávky. Jako vždy byly služby CK vynikající včetně dostatečné pozornosti a péče !!!
Mnohokrát děkuji.
J.Č.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Tignes, rezidence Palafour , 3.2. - 10.2.24

Vše bylo v pořádku, vše fungovalo, byli jsme spokojeni, stejný apartmán jsme měli již potřetí, tedy bylo to "jako doma". Doprava taky ok. Tedy vše 👌.IJ

Zpětná vazba k zájezdu do France, Tignes, rezidence Curling , 3.2. - 10.2.24

Dobrý den paní Turková,
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc při hledání CK v Tignes - Claret a úžasnou péči, kterou jste nám věnovala.:-) Jsme se sestrou za to moc rády. Takže, pokud nám to zdraví dovolí ( 69 a 65 let), rády s CK Petrs pojedeme i příští rok. V tomto roce lednu jsem byla s bratrem a jeho rodinou též s CK Pets ve Varsu a také jsme byli všichni spokojeni.:-) Jezdíme s CK Petrs již mnoho let. 
Přeji Vám a CK Petrs mnoho dalších spokojených zákazníků.
Děkujeme.
Přejeme Vám paní Turková a Vaším kolegyním a kolegům jen vše Nej, Nej jak v osobním životě, tak v práci. Samozřejmě zdraví nevyjímaje.
Hezký den.
RK a JB

Zpětná vazba k zájezdu do France, Vars, rezidence Pra Sainte Marie, 27.1. - 3.2.24

Dobrý den,
se zájezdem jsem byl spokojen. Ubytování i služby byly podle očekávání a bez problémů. Co bych velice kladně hodnotil je přístup paní Turkové. Její péči o klienta považuji v rámci cestovního ruchu za výjimečnou. Určítě mnohem převyšovala úroveň se kterou jsem se v poslední době setkal u jiných cestovních kanceláří / zprostředkovatelů (např. INVIA).
Moc jí děkuji za péči.
S pozdravem
M.D.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Tignes, rezidence Telemark, 27.1. - 3.2.24

Většinu věcí jsem popsal už v SMS. Co se týká pobytu. Apartmán byl perfektně zařízený, trošku opruz byl jejich formulář kdy jsme měli najít veškeré vybavení a případně napsat co chybí. Myslím si že toto by si měl hotel provádět sám, a sám by si měl evidovat co chybí a co má doplnit. Chybělo nám nějaké vybavení v kuchyni které jsme tedy zaevidovali. Při příjezdu vše bylo v pořádku, až na to že nám bylo špatně sděleno kde je lyžárna. Lyžáren je více podle čísla pokoje, každý má svoji zamykatelnou kóji. Bylo nám řečeno že ji máme v prvním patře, ale tam nám klíč nepasoval do žádné kóje. Nakonec naše lyžárna byla v přízemí. Nebyl nám taky sdělen přístup k místní wifi, (mělo být jedno zařízení na apartmán), to jsem neřešili měli jsme všichni dostatečné množství dat na telefonu. Služby wellness jsme ani nevyužili tak nemůžu soudit. Oproti loňsku bylo ubytovanání určitě lepší, lépe vybavený apartmán, a myslím si že i rozlohově o něco větší.
Ohledně CK jste jedničky, líbí se mě váš přístup, vše fungovalo na jedničku. Na sjezdovce jsem se potkal s dalšími vašemi klienty a také si vás pochvalovali. Zároveň mám kamarády,
kteří toho najezdí přes zimu opravdu hodně, když se mě ptal s kým jedeme tak vás také chválil. Vypadá to skoro jak kdyby jse byli bezchybní :-)
Snad to takoto stačí, a příští rok zase něco vymyslíme. Moje další cesta asi bude směrovat do Cervinie, případně nějaká Francie, ale spíš klidně něco menšího méně navštěvovaného.
Díky za dovču bylo to super. T.K.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Tougnette, 20.1. - 27.1.24

Dobrý den, 
Pobyt proběhl dle plánu, instrukce byly dostačující, ubytování vyhovující. Rádi zase pojedeme. Hezký den. 
M. B.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Serre Chevalier, rezidence Relais de la Guisanne, 20.1. - 27.1.24

Dobrý den
Zhodnotím zájezd do Francie Serre Chevalier. Středisko je hezké i když na první pohled trochu nepřehledné, ale jde jenom o první pohled. Krásné dlouhé sjezdovky všech obtížností. Kolem poledního liduprázdné. Lanovky se střídají od velmi moderních až po velice staré, ale nevidím v tom žádný problém. Měly jsme smůlu na sníh. Je ho všude velmi málo. Ve spodních patrech střediska byl sníh pouze na sjezdovkách. Přes den panovalo velmi teplo (cca 12 stupňů nad nulou) a v noci to přimrzalo až k 6 stupňů pod nulu. Tak přes den sníh rozměkl a v noci zmrznul. Občas ráno to byla ledová hora. Od úterý foukal dost silný vítr.
K skipasu bylo pět středisek na vyzkoušení. Byly jsme pouze v Italii Sestriere. Tak to se vůbec nepovedlo. Tam bylo ještě míň sněhu a foukala skoro vichřice. Tak jsme to odjezdily na 5 lanovkách (z toho jedna dost historická) a fronty byly tak veliký, že jsem si připadal jako před rokem 1989 v Čechách. Další návštěvy jsme vzdaly (Alpe d´Huez, Les 2 Alpes jsou velmi daleko, cca 2 hod jízdy autem, tak strávit za den 4 hod v autě se nám nechtělo).
Ubytování bylo super. Tímto děkuji vám za výběr apartmánu, který byl nejlepší, jaký jsme kdy ve Francii měly. Perfektně vybavený, nezničený, no luxus. Strategicky položený těsně vedle lanovky. Agentura taky perfektní, měla s námi trpělivost (za řeč). Podzemní garáže velice blízko a velmi příznivá cena. Z vaší strany (Petrs) perfektně odvedená práce.
Doprava do střediska z Prahy je asi nejméně líbivé z celé dovolené. Je to daleko a cesta vůbec neutíká. Na cestě čeká dost poplatků.
Pobyt ve středisku hodnotíme kladně, ale bude to jediný pobyt v tomto středisku. Vrátíme se do Savojských Alp. CK odvedla parádní práci a příští rok se na vás zase obrátíme. Opravdu jsme s vámi velmi spokojeni. Přeji vám hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků (jako jsme my). J.G.

Zpětná vazba k zájezdu do France, La Rosiere, rezidence Les Balcons, 13.1.-20.1.24

Dobrý den,
budu stručný, vše bylo perfektní.
S pozdravem J.R.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Chaviere, 6.1. - 13.1.24

Dobrý den,
můj názor na služby vaší CK je pozitivní, nemám žádnou připomínku, péče o klienty nadstandartní. Ubytování v Chaviere bylo sice skromnější než loni, ale nejsem náročná a mě naprosto vyhovovalo. Poměr ceny/kvality ideální. Po kontrole seznamu v den příjezdu chyběly dvě věci, ty jsem zapsala a odnesla do kanceláře. Co se týká dopravy, tak cesta proběhla v pořádku. Děkuji a určitě využiji dalších služeb vaší CK. S pozdravem E. P.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Brelin, 6.1. - 13.1.24

Dobrý den.
Tak jako loni bych chtěl byc velice poděkovat za zprostředkování zájezdu, Vaší osobní starostlivost obou asistentek po celou dobu pobytu. Jinak cesta autobusem,časový sled,... byl vpořádku. Velice vždy potěší zájem o klienta z Vaší strany. Měl jsem možnost zaslechnout z rozhovoru jiných klientů jiné CK, že nebyli spokojeni s komunikací CK. 
Ještě jednou děkuji a vřele doporučím Vaši CK známým,....
S pozdravem a přáním hory spokojených klientů, J.F.

Zpětná vazba k zájezdu do France, Serre Chevalier, rezidence Aigle Bleu, 4.3. - 11.3.23

Se službami CK Petrs jsme byli velmi spokojeni, můžeme říci, že byly nadstandartní. Už při zprostředkování zájezdu byla ze strany CK prokázána velká vstřícnost a následné veškeré upravy a změny byly vyřešeny prakticky okamžitě k naší spokojenosti. Co se týče samotného pobytu, nevyskytl se žádný problém.
Takže naše hodnocení je po všech stránkách velmi výborné, zaslouží si další doporučení.
Už se domlouváme s partou na další sezonu a pojedem s Vámi.
S pozdravem

JK

Zpětná vazba k zájezdu do France, Les Menuires, rezidence Valmonts, 25.3. - 1.4.23

Dobrý den,
vše bylo v pořádku, byli jsme naprosto spokojeni se vším, včetně služeb a péče CK Petr´s, se kterou jezdíme do Třech údolí již mnoho let a neměnili bychom.
Děkujeme.

A

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Serre Chevalier, rezidence Signal du Prorel, 25.3. - 1.4.23

Dobrý den, byli jsme moc spokojeni s přístupem CK Petr´s, včas jsme byli o všem informování i v průběhu zájezdu, zda je vše v pořádku. Velice nás to potěšilo, že se CK zajímá jak jsme dojeli, jak se nám daří atd.. Dovolená se nám líbila, jak poloha ubytování v blízkosti lanovky, tak možnosti nakupování či restaurací. Co se týká dopravy, tak cestou tam byl autobus pohodlnější, větší prostory na nohy i mezi sebou, cesta zpět už byla méně pohodlná, hodně stísněné. Jediné co nám vadilo, v den odjezdu v 8:30 opustit pokoje a čekat až do 18 hod. na odjezd autobusu. Asi příště bychom volili si posunout skipas o den déle nebo přikoupit jeden den.
Ještě jednou děkujeme za vaše služby.
S pozdravem K.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Tignes, rezidence Bec Rouge, 18.3. - 15.3.23

Dobrý den,
dovolená se bohužel blíží ke svému konci a je tedy na čase jí zhodnotit. Jedním slovem SUPER! Vyšlo skvělé počasí, lyžování bylo luxusní, mnoho sjezdovek, pěkné prostředí. Co ale musím opravdu kladně vypíchnout je přístup vaší cestovní kanceláře a skvělá organizace. Počínaje tím, že pro vás nebyl problém, že chci cestovat sama (jiné cestovní kanceláře mě s tímto požadavkem odmítly, že to není na lyžování do Francie možné), přes perfektní organizaci dovolené jako takové. Materiály k ubytování byly naprosto jasné. Klienti jiných CK ve svých destinacích tápali, nevěděli kam jít, jak se ubytovat atd., s vašimi pokyny nevznikl jediný problém i přes to, že Francouzky neumím ani slovo. Ubytování je velmi pěkné, i když si po pravdě neumím představit být tu ve čtyřech, pro které je apartmán k dispozici, ale pro jednoho/dva lidi naprosto vyhovující. Naprosto nemám co vytknout. Vaše CK a veškerá organizace, ubytování, středisko, lyžování, vše bez chyby. Příští rok pojedu rozhodně zase s vámi, budu mít jediné dilema, zda znovu Tignes, nebo vyzkoušet jinou destinaci. Velké poděkování!
H.B.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, Chalet de l´Adonis, 11.3. - 18.3.23

Dobrý večer,
moc Vám děkujeme za zprostředkování celé dovolené, tady je naše recenze:
Cestovní kancelář Petr´s nám pomohla zorganizovat úžasný lyžařský zájezd. Již od prvního telefonického rozhovou jsme byli velice spokojení s Vaší vstřícností a profesionalitou. Byl nám nabídnut lyžařský zájezd do Francie - Les Menuires do hotelu Les Chalets de l´Adonis. Všechno zařízování proběhlo hladce, včas jsme dostali veškeré informace k zájezdu. Rozhodli jsme se pro autobusovou dopravu, která byla zprostředkována společností Vegatour. Ubytování jsme byli v apartmánu pro 6 osob, který byl velice prostorný a moc pěkný - 2 ložnice, koupelna, záchod, obývací pokoj, kuchyně a balkon. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovky - když je dostatek sněhu, můžete jet od hotelu rovnou na lyžích. Lyžařské středisko "Les Trois Vallés" nabízí spoustu lyžařských tratí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V rámci dovolené si můžete zaplatit Skipass na všechna tři údolí. Po dobu celého pobytu jsme byli v kontaktu s cestovní kanceláří. Zájezd byl skvěle zorganizovaný, ubytování úžasné, lyžařské podmínky byly velmi dobré - jen toho sněhu by mohlo být více, ale to se bohužel nedá ovlivnit. Děkujeme za Vaši pozornost a péči - určitě se na Vás znovu obrátíme.
Velký dík patří především Vám, paní Turková - opravdu moc děkujeme!
Tak příští rok snad znovu!
Mějte se krásně :-)
S pozdravem
K:K.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Ars, rezidence Nova 11.3. - 18.3.23

Dobrý den, dovolená se nám moc líbila. Ubytování předčilo očekávání, agentura nás nechala v den odjezdu až do 12:30 na apartmánu. V 15 hodin přijela dodávka od CK Vegatour. Jediné minus jsou bolavá záda z dlouhé cesty autobusem 😃Příště bych preferoval kombinovanou dopravu letadlo+bus. Děkuji s pozdravem Č.

Zpětná  vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Oree des Pistes, 4.3. - 11.3.23

Dobrý den,
díky za optání, dovolená už je bohužel historie a zůstaly jen hezké vzpomínky a fotky. Pokud jde o servis vaší CK, nemáme žádné výhrady – komunikace, podklady, odezva, vše bylo včas a obsahově plně vyhovující. Jak víte, s vaší CK jezdím do Francie na lyže už desítky let a ani teď nenastal žádný důvod to měnit.
Celému kolektivu CK přeji hodně dalších spokojených klientů.

FJ a SO

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Chalet de l´Adonis, 14.1. - 21.1.23

Dobrý den,Dovolená nám vyšla super, slunečné počasí, nekonečné množství sjezdovek a lyžařských možností. Ubytování na 1, u sjezdovky, apartmán prostorný, také jsme ocenili bazén a saunu, vše čisté, personál Adonisu ochotný. Bus jel na čas, ale stísněné prostory na nohy, cestou tam rozbité topení, přetopíno,ale lépe než zima. Rádi bychom zopakovali příští rok.Přeji hezký den. IM

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Chalet de l´Adonis, 14.1. - 21.1.23

Dobrý den,

snad každý den po našem příjezdu z Francie si připomínám, že vám musím napsat a vyjádřit zpětnou vazbu k našemu zájezdu. Stručně řečeno - bylo to SUPER! :-) Péče přímo z vaší strany byla jako vždy vynikající. Vím, že jsme tentokrát řešily spolu přihlašování a odhlašování klienta, čímž jsem vám to komplikovala, ale vy jste trpělivě vše vyřešila. Tímto vám děkuji.
Cesta s Vega Tour byla rovněž příjemná, obzvlášť pak ta zpáteční ve společnosti příjemné delegátky VegaTour paní Danielové, která s námi jela již před lety. V samotném středisku Les Menuires, kde měl autobus tři zastávky, jsme si vaší CK velmi vážili, protože prakticky jako jediní jsme měli dokonale domluveno, kde nás autobus vyloží a naloží. Jiné CK zřejmě toto trochu podcenili a s VegaTour nedomluvili podrobnosti. Prakticky celý autobus klientů totiž zůstal viset v centru a sami si museli hledat, jak se dostat na ubytovnu. Tímto tedy taktéž velké DÍKY za preciznost!
V Adonisu byli všichni moc příjemní, veselí, když bylo potřeba, velmi ochotně pomohli. Ubytování jsme dostali prakticky okamžitě (myslím, že to bylo v cca 12:00), stejně jako sobotní check-out se dal bez problémů domluvit až na 10:00 (bez poplatku).

Ještě jednou děkuji za vaši péči a s pozdravem. M.V.

Zpětná vazba k zájedu do Itálie, Livigno, rezidence Casa del Fonte, 21.1. - 28.1.23

Vaší kanceláři sluší poděkovat za bezchybné a přesné obstarání zájezdu. Zahájení pobytu bylo mimořádně bezformální a plynulé. Obdrželi jsme objednané skipasy, žádná kauce nebyla vyžadována. Na místě ubytování jsme byli očekáváni. Předání apartmánů proběhlo hladce. Ty byly rozměrově zcela odpovídající italskému standardu, vzdušné, čisté. dobře vytápěné, bez funkčních závad. Na poněkud - na italské poměry - skromější (ve smyslu estetickém nežli funkčním, např. postele byly všemi účastníky hodnoceny jako komfortní, což platí i pro koupelny) vybavení jsme si záhy zvykli, a tak ubytování i služby zcela odpovídalo našim představám. Za zcela výjimečné liberální pokládáme podmínky závěrečného předání apartmánů, nebylo třeba žádné kontroly a destinaci jsme mohli opustit dle svého plánu.
Kvituji také zájem vaší kanceláře během pobytu a po návratu.
Celkové hodnocení je proto výtečné.
Děkuji a těším se na příští příležitost. 

F.I.

Zpětná vazba k zájezdu do Franicie, Tignes, rezidence Pramecou, 21.1. - 28.1.23

Dobrý den
zájezd do Tignes – Val-Claret se povedl. Sněhu dostatek, počasí parádní a celkově se nedá nic vytknout. Cesta tam naprosto pohodová až do Albertville, tam začaly lehce regulovat dopravu zdržení cca ½ hodiny. Agentura byla jedna z nejlepších co jsme zažily. Při naší neznalosti řeči nebyl žádný problém. Ubytování dostatečný pro dva. Nedokážu si představit být v apartmánu ve čtyřech. Jinak apartmán standartně vybavený. Lanovky a sjezdovky byly puštěné skoro všechny. Lidí málo, maximálně ráno a později odpoledne bylo trochu více lidí na páteřních lanovkách. Drtivá většina sjezdovek denně upravená (až na pár černých). Trochu by někomu mohlo vadit teplota při lyžování, místy bylo kolem -17 stupňů, což je už dost…. Jinak na sluníčku bylo -4 až -8 stupňů. Nám to nevadilo, jezdíme v termínu kdy se to dá očekávat. Předání apartmánu proběhlo bez problému a vratná záloha byla vrácena již v pondělí. Cesta do Prahy celkem v pohodě. V Švýcarsku byl poměrně silný provoz (zdržení cca 1 hod). CK děkuji za bezproblémové zajištění dovolené (tak jako ostatně vždy) a velice rádi se na vás obrátíme příští rok. Nemáme jediný důvod měnit CK.
Přeji hezký den a děkujeme.G.J.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Serre Chevalier, rezidence Relais de la Guisanne, 21.1. - 28.1.23

Dobrý den,my jsme byli s ubytováním, službami skvělé CK PETRS nadšení a totéž se týká i dopravy!!!!! I organizace agentury v místě pobytu neměla chybu!!!! Ještě jednou moc děkujeme. M a V. U.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Bouquetins, 21.1. - 28.1.23

Dobrý den,
s ubytováním jsme byli velmi spokojeni, stejně tak i se službami vaší CK. Vždy jsme měli potřebné informace. Určitě si budeme chtít pobyt v tomto středisku zopakovat.
S pozdravem.JP

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Brelin, 7.1. - 14.1.23

Dobrý den, naše dovolená se celkem vydařila. Při vyřizování nabídek bychom chtěli vyzdvihnou aktivní,obětavý,vysoce profesionální přístup komunikace s klientem p. Turkové. V kteroukoliv dobu byla připravena zodpovědět,poradit,... s dotazy ohledně průběhu dovolené, stále v kontaktu, zajímala jak vše probíhá,.... Ubytování vyhovující. Co se týká dopravy, vše probíhalo podle plánu. Komfort cestujících byl asi vázán kapacitou autobusu. Cestou tam v autobusu dostatek místa pro pohodlné nocování.Cestou zpět již nebylo tolika místa,sedačky blíže u sebe. Jinak si myslíme, že vše v pořádku. 
Děkujeme za celkový pěkný dojem z dovolené. J.F.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Alpages, 7.1. - 14.1.23

Dobrý den,
ubytování bylo výborné, poloha u sjezdovky, na pokoji bylo vše potřebné. Vaší CK určitě využiji při dalším zájezdu, služby považuji dosud za nejlepší ze všech cestovek, s nimiž jsem kdy jela. Nebylo nic, co by mě vadilo, jen mě napadá malá poznámka k zaslaným informacím - pro zlepšení a upřesnění by bylo dobré uvést, že v místě vysazení klientů z autobusu ve středisku je možné využít skibus, případně uvést linky k jednotlivým ubytovacím jednotkám pro lepší orientaci. S pozdravem EP

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Les Balcons de la Rosiere, 7.1. - 14.1.23

Dobrý den.
pobyt v Les Balkons de la Rosiére byl bez výhrad perfektní. Děkujeme za fajn dovolenou.
Chtěl bych se zeptat, do kdy je potřeba poptat na příští rok apartmán 16 s privátní saunou, může být jakýkoliv termín v lednu.
S pozdravem JR

Zpětná vazba k zájezdu do Rakouska, Zillertal, hotel Kirchler, 1.12. - 4.12.

Dobrý den,
Vše proběhlo v pořádku.. ( jídlo bylo super!! )
Děkuji a těším se na další spolupráci.

H

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Les Valmonts, 19.3. - 26.3.2022

Dobrý den.
Včera jsme se vrátili z pobytu v Les Menuires.
Jsme naprosto spokojení s ubytováním i dopravou. Také vzhledem ke krásnému počasí jsme byli na jednom z nejhezčích našich pobytů v Alpách za poslední 20 let.
Jsme spokojení i s kvalitou komunikace s vaší CK.
Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.
Na shledanou.

I.P. a J.P.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Alpe d´Huez, rezidence Les Balcons d´Aurea, 5.3. - 12.3.22

Dobrý den, 
zájezd se nám moc líbil a užili jsme si ho. Ubytování bylo naprosto dokonalé. Apartmán byl prostorný a nově zařízený. Matrace také skvělé - nebolela z nich záda. V kuchyni bylo vše, co jsme k vaření potřebovali. Prima byly i dvě koupelny. Obchod, permanentky a servis lyží co by kamenem dohodil. Bazén také odpovídal popisu. Jen na zpáteční cestě byly zmatky okolo odjezdu jednotlivých skupin - u naší bylo vše v pořádku.. (Ale to bylo hlavně zapříčiněno tím, jak jelo víc CK jedním autobusem - tak nás řidiči 4 hodiny cestou do Grenoblu přepočítávali)
Mnohokrát děkujeme a budeme se těšit na příští rok.
J.M.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, 5.3. - 12.3.2022

Dobrý den, 
se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Ubytování proběhlo bez problémů, klíče jsme dostali brzo. Apartmán byl pěkný, pro 2 akorát (pro 4 už by to bylo hodně těsné), vybavený byl velmi dobře. Umístění budovy blízko sjezdovky. Středisko pěkné, většinou červené sjezdovky, relativně málo lidí. Výhodné propojení s italskou stranou.
V den odjezdu také bez problémů, klíče jsme odnesli do kanceláře. Možnost uložení zavazadel v turistické kanceláři byla dobrá, v apartmánové budově nejsou žádné prostory kam uložit zavazadla. Myslím že většina ze zájezdu lyžovala i 7 den, tak možnost uložení zavazadel a prostoru na převlečení je důležitá.
Doprava také bez problémů. Cesta rychlá, bez zbytečných zastávek. Autobus nás dovezl až před apartmány. Řidiči ochotní, i když to pro ně musí být někdy dost složité, pokud musí rozvážet do několika středisek.
Se službami vaší CK jsme byli naprosto spokojeni, vše bylo zařízeno perfektně a děkujeme za ochotu.
Určitě budeme sledovat nabídky na další sezonu a třeba zase využijeme.
Děkujeme
S pozdravem

H. a P. Š

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Serre Chevalier, rezidence Aigle Bleu 26.3. - 2.4.2022

Zdravim,
velmi pekne dakujeme za sprostredkovanie vynikajuceho zajazdu. Vsetci ucastnici boli nadmieru spokojni, ubytovanie aj strediska boli perfektne, jedine mensie negativum pocasie a snehove podmienky, ale tie samozrejme nemame nikto v rukach...Celkovy dojem je vsak urcite vyborny a ak nam to okolnosti dovolia, urcite planujeme buduci rok zopakovat, pripadne aj s vacsim poctom ludi. Este raz velmi pekne dakujeme.
S pozdravom
F.O.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Plagne, 29.1. - 5.3.2022

Dobrý den
Pobyt proběhl naprosto v pořádku, apartmán byl na francouzské poměry vlastně celkem prostorný a kuchyně byla velmi dobře vybavena. Wellness v ubytování nebylo velké a sauna nebyla moc teplá, nicméně i tak bylo po lyžování příjemným zpestřením.
Ze strany CK Petrs byl servis skoro až neuvěřitelně dobrý a s žádným požadavkem nebo dotazem nebyl problém.
Určitě Vaše služby využijeme při dalších cestách za lyžováním.

M.J.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, 22.1. - 29.1.2022

Dobrý den
Opravdu dovolenou hodnotíme velmi kladně. Vaše CK udělala maximum a určitě příští dovolenou se obrátíme na Vás.
Ještě jednou děkujeme a přeji hezký den.

J.G

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Vanoise, 15.1. - 22.1.2022

Naprostá spokojenost, ještě jednou děkuji.
J. Š.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Les Balcons de la Rosiere, 15.1. – 22.1.2022
Dobrý den,
naše hodnocení sjednaného zájezdu je stejné jako v minulých letech. Organizačně na výbornou, destinace, ubytování a hlavně počasí také perfektní. Už se těšíme na příští rok 😊.
Jediná věc, která nás trošku trápila je místo a zasedací pořádek v autobuse. Pokud by na příště byla možnost výběru zasedacího pořádku a případně i příplatek za samostatné sedadlo určitě tuto možnost rádi využijeme.
S přátelským pozdravem
P.K.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, rezidence Hameau de la Sapiniere, 8.1. – 15.1.2022

Dobrý den,
v první řadě bych Vám chtěla poděkovat za starosti a informace, které jste nám poskytovala před i během pobytu.S tímto skvělým přístupem jsem se opravdu dlouho nesetkala a děkujeme za vše.
V tomto místě jsme nebyli poprvé, takže jsme věděli do čeho jdeme a všechno bylo v naprostém pořádku. Jen možná pro klienty, kteří jedou po vlastní ose .Letos nás zarazilo, že poprvé chtěli zaplatit za předčasný check in před 17h.Přístě už víme, že nemáme spěchat:) Jinak ubytování v naprostém pořádku. Na recepci jsem se vždy domluvila a vše bylo kladně vyřízeno.
Určitě se na Vás obrátíme s v budoucnosti.
Mějte se krásně a děkujeme
M.K.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Vanoise, 15.1. – 22.1.2022

Dobrý den, všechno bylo super. Dáváme *****+.Příště jedeme zas.
Diky V. a M.


Zpětná vazba k zájezdu do Francie, La Rosiere, rezidence Les Balcons de la Rosiere, pobyt 4.1. – 11.1.2020

S Vaší cestovní kanceláří jsme byli již podruhé a opět byla naše spokojenost maximální. Ubytování předčilo naše očekávání, středisko jsme znali a počasí bylo jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkujeme za organizaci fantastické dovolené a určitě Vaší nabídky využijeme i do budoucna. Informovanost a komunikace z Vaší strany byla na profesionální úrovni. Zkrátka není co vytknout. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 

S pozdravem

P. K.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, rezidence  Chalets de l´Adonis, pobyt 1.2. – 8.2.2020

Zdravíme CK Petr´s, špičku mezi cestovními kancelářemi, se kterou se nebojíme již léta jezdit lyžovat do Alp. Tým vaší CK nám byl vždy ve všem nápomocen . Byli jsme moc spokojeni a příště jedeme s vámi zase.

Děkujeme

Dáda a Zdeněk

Zpětná vazba k zájezdu do Rakouska, Zillertal, apartmány Landhaus Stöckl, pobyt 2.2 - 6.2.2020

Všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací, děkujeme za vaše služby a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem

Jiří

Zpětná vazba k zájezdu do Itálie, Folgarida Marilleva, hotel Luna, pobyt 25.1. - 28.1.2020

Děkuji za péči a trpělivost,s jakou jste se o nás starali. Vše proběhlo na výbornou, ubytování přesně podle našich představ. Na příští sezonu určitě opět využijeme vašich služeb a velice rád vás doporučím .

S pozdravem

J. K.

Zpětná vazba k zájezdu do Rakouska, Zillertal, penzion Hermannsklause, pobyt 15.-21.2.2020

Vše bylo v pořádku, včetně Vašich služeb. Lokalita moc pěkná. V apartmánu akorát nebyly utěrky a saponát na nadobí, ale o to jsme si řekli a hned to přinesli. Za nás tedy spokojenost.

V. K.

Zpětná vazba k pobytu v Itálii, Ponte di Legno, p. Nováková 1.2., Adamello, rezidence Club, pobyt 1.2. – 8.2.2020

Náš pobyt v Ponde di Legno proběhl velmi dobře a byli jsme spokojeni. Jako připomínku ke stravování mám jeden návrh: U jídel při večeři bychom ocenili, kdyby tam bylo vždy napsáno, co to je za jídlo. Určitě by se hodilo vědět přesně, co si vybíráme. Personál se snažil nám naše dotazy zodpovědět, ale bylo to někdy vzhledem k jejich znalosti angličtiny dost složité. ( Zase jsem se ale zasmáli). Nevím, zdali to můžete ovlivnit, ale je to návrh na zlepšení. Informace a služby vaší CK byly jako i v minulých letech bezvadné. Můžeme vás vždy jen doporučit. Ať se vám daří i nadále udržet tuto kvalitu.

S pozdravem

J. B.

Zpětná vazba  k zájezdu do Francie, Sestriere, Nube d'Argento, pobyt 1.2.-8.2.2020

Dobrý den,

za sebe vám chci poděkovat za nezměrnou trpělivost a ochotu v komunikaci, zvláště při řešení "mých pokusů v dopravě" :-) . Jinak se zájezdem jsem byl spokojen, ubytování odpovídající, strava výborná. Jen snad drobná doporučení: Ke snídani podávat kromě toastového chleba i normální, večeře ideálně od 18,30. Nulová kompenzace za lanovky mě mrzí, protože k omezení provozu důvod nebyl (jen italova lenivost), ale za to vy nemůžete. Ve Francii jsme si to užili :-)) Těším se na další zájezd s vaší CK.

S pozdravem

V. Š.

Zpětná vazba k pobytu v Itálii ,Cervinia, rezidence Cervinia Due, pobyt 25.1. – 1.2.2020

Dobrý den,

slíbil jsem, že po návratu z dovolené napíši pár zkušeností a postřehů ze zájezdu. Krátce a stručně: Vše proběhlo bez nejmenších problémů a naše dovolená byla taková, na jakou jsme se těšili!

Postřehy & zkušenosti:

1. Super komunikace s vaší CK PETR'S od poptávky zájezdu přes objednávku až po odjezdové informace - díky!

2. Cesta až k residenci Cervinia Due (Rozvadov-Mnichov-Chur-Milano) proběhla bez problémů, nepotkaly nás žádné dopravní a povětrnostní komplikace.

3. Do destinace jsme dorazili v 16:30, recepce byla již v provozu a také jsme ihned byli ubytováni.

4. Personál byl vstřícný, ubytovací procedura rychlá a jednoduchá, stejně tak, jako opuštění apartmánu a odjezd (klíče s dotazníkem spokojenosti jsme vhodili do schránky na recepci) bez přebírání či kontroly apartmánů.

5. Nebyla požadována kauce ani vybírán pobytový poplatek(!).

6. Apartmány rezidence Cervinia Due (A7B1 a A7B10) jsou menší, standardní s jednoduchým, účelným vybavením a zařízením - varná deska, lednička a malá TV (v A7B10 např. bez myčky, mikrovlnky či rychlovarné konvice, které jsme ale nepostrádali). Ve výbavě na druhou stranu nechyběly ručníky, osušky a utěrky (v Út vyměněny za čisté), či základní mycí prostředky v kuchyni a mýdélka, šampóny a toaleťák v koupelně.

7. Vytápění apartmánů bylo na italské poměry nadstandardní, zimou jsme tedy rozhodně netrpěli.

8. Wifi je v rezidenci k dispozici zdarma, ale pouze na recepci (to jsme v dnešní IT době trochu postrádali).

9. Ve wellness byly osušky k dispozici zdarma.

10. Ocenili jsme parkování vozů v krytém garážovém stání zdarma/v ceně.

11. A to hlavní: perfektně upravené sjezdovky, dostatek přírodního sněhu i sluníčka, skvělé lyžování v atraktivním vysokohorském prostředí!

Ještě jednou děkujeme za zprostředkování tohoto zájezdu a již se těšíme na příští sezónu s vaší CK.

S lyžařským pozdravem

P.V.

Zpětná vazba k pobytu v Rakousku, Obertauern, hotel Schütz, 12.-16.2.2020, pobyt 12.-16.2.2020

Dobrý den, byl jsem velice spokojený, vše perfektní….Tak zase příští rok.

L. Z.

Zpětná vazba k pobytu v Rakousku, Randstadt, penzion Torwirt, pobyt 25.12-29.12.2019

Mohu znovu potvrdit naší spokojenost, důkazem je to, že jsme minulý rok byli v této destinaci 3x.

S pozdravem

P. G.

Zpětná vazba k zájezdu do Rakouska, Lungau, apartmány Monique, pobyt 8.2.-15.2.2020

Jako vždy vše naprosto v pořádku. Velké díky. P. M.

Zpětná vazba k pobytu v Rakousku, Schladming, Haus Engelhardt-Weber, pobyt 15.2. – 22.2.2020

Vše bylo v pořádku, kromě toho zranění byla dovolená vydařená. Koneckonců blízkost nemocnice nám také přišla vhod 😉. Jen ta wi-fi byla trochu problém. Majitel tvrdil, že se tím už nedá víc dělat, že je nás zkrátka připojených moc 😁. Děkuji za zprostředkování a přeji vše dobré.

J. P.

Zpětná vazba k zájezdu do Rakouska, Schladming, hotel Gundolf, pobyt 15.1. - 18.1.2020

Dobrý den,

děkuji za dotaz i za organizaci zájezdu. Za nás bylo vše absolutně v pořádku, příjemný hotel s výborným personálem a z lyžařského střediska Rifflesee jsme jako rodina s dítěte byli nadšeni.
Určitě jsme v této lokalitě nebyli naposledy.
Budeme rádi, pokud se pochvala dostane i do hotelu.

S pozdravem

L. P.

Zpětná vazba k pobytu v Rakousku, Bad Gastein, hotel Alpenblick, pobyt 15.2. – 22.2.2020

Děkuji za velmi příjemný pobyt. Stran služeb Vaší kanceláře není co bych vytkla - vše výborné a ještě jednou moc děkujeme.

Pobyt v h. Alpenblick - Bad Gastein:

- ubytování - příjemné, personál taktéž, ale poměr cena a kvalita - malinko stísněné

- strava - chutná - pokud by mohly být nápoje v ceně, bylo by to ještě příjemnější :-)

- výborné jsou zde služby jako sauna a bazén a dětská herna.

Lyžování dobré, běžky výborné.  Snad už jen, pokud by byly nějaké slevy na skipasy, bylo by to fajn, ale to je asi marné, za sníh si musíme všichni připlatit.

S pozdravem

J. H.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les Menuires, Obecné Rezidence, pobyt 18.1. - 25.1.2020

Děkujeme za zařízení zájezdu, vše proběhlo zatím v pořádku - čekám na vrácení rezervace kauce na platební kartě ( odjížděli jsme v sobotu nad ránem a klíče jsme hodili do schránky kanceláře, vše bylo uklizené, takže problém neočekávám). Skipassy jsme si převzali v neděli dle domluvy, v rezidenci 2 dny nefungoval výtah, ale opravili jej. Slečna v kanceláři uměla jen francouzsky, ale to se také dalo očekávat a nějak jsme se domluvili. Lokalita dobrá, vše blízko ( jen nevím jak to vypadá v sobotu při nastěhovávání - není místo pro vykládání aut.

děkujeme

hezký den

M. B.

Zpětná vazba k pobytu, Serre Chevalier, rezidence Serre d’Aigle, pobyt 11.1. – 18.1.2020

Dobrý den,
co se týče Vaší podpory, tak za tu Vám moc děkuji. Především Vaší kolegyni, která se o nás po dobu pobytu starala. Informace jste zasílali včas a srozumitelně a starali jste se velmi dobře.
Co se týče ubytování pro 2 osoby bylo studio dostačující, pro 4 osoby si to nedovedu představit.
Rezidence hned u lanovky, takže k tomu jedině samá pozitiva.
Personál v agentuře taky velmi ochotný.
Jedině čekání na autobus od 10h do 18:30 nebylo nejmilejší, ale zase bylo slunečno, tak se to dalo zvládnout.
Co se týče jízdy autobusem, cesta do Francie pohodlná, cesta do Prahy nepohodlná, bylo málo místa mezi sedadly.
Jinak celkově jsme byli spokojeni, počasí perfektní, sněhu dostatek, lidí málo:-)
Děkujeme
S pozdravem
K. Č.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, rezidence  Chalets de l´Adonis, pobyt 7.3. - 14.3.2020

Se službami CK jsme byli spokojeni. Ubytování bylo trochu těsné, ale s tím jsme museli počítat, vše odpovídalo popisu . Přínosem pro vaše klienty by bylo nepochybně pokud by si mohli vyzvednou své skipasy při ubytování. V recepci mi bylo sděleno, že tuto službu někdy poskytují. Nějaká dohoda mezi CK, rezidencí a poskytovatelem skipasu by mohla zajistit tuto příjemnou službu pro vaše klienty, zejména pokud se jedná již o skupinu, tj. např. od 10 osob. Takže děkujeme za dobré služby, rádi vás doporučíme či využijeme znovu, pokud bychom plánovali další akci.

S pozdravem

E. Č.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Vars, Pra Sainte Marie, pobyt 18.1. – 25.1.2020

Děkujeme za uskutečněný zájezd. Cesta autobusem tam byla horší v pohodlí cestování. Levá strana sedaček s menším prostorem na nohy než pravá. Cesta zpět již s komfortem, méně cestujících,... Ubytování a předání pokoje v pohodě. Bazén se saunou využili každý den. Sobotní problém se skipasy se také rychle vyřešil. Volné, dlouhé sjezdovky a vydařené počasí po celou dobu pobytu nás příjemně překvapilo. Co se týká komunikace s CK velice oceňujeme, výborně hodnotíme Vaší starostlivost a profesionální přístup po celou dobu sjednávání pobytu až do návrat z cesty. Ještě jednou Vám oběma děkujeme . Za všechny s pozdravem F. J.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Tignes, rezidence PLEIN SOLEIL, pobyt 25.1. – 1.2.2020

Budu se snažit udělat hodnocení na zájezd do Tignes. Týden se povedl. Čtyři dny nádherně, sluníčko, dva dny sněžení. Tyto dva dny se nedalo dostat pryč z oblasti ubytování (stály lanovky), pouze by šel použít skibus. Od tohoto sněžení už nebyl puštěna lanovka na ledovec. Nechápu proč, ale asi měly nějaké důvody. Sjezdovky pěkné, drtivá většina upravená denně. Trochu zastaralé lanovky. Hlavně, ty, které obsluhovaly modré a zelené sjezdovky. Myslím ty neodpojitelné lanovky (hodně pomalé). Takové „TOP“ středisko by si zasloužilo něco modernějšího. Ale dalo se to přežít. Ubytování standartní „francouzské“, nemám žádnou výhradu. Komunikace z agenturou taky bez problémů. Jinak všeobecná drahota (na náš přepočet).

Z třech středisek, které jsme navštívily ve Francii, Tignes hodnotím na posledním místě (tři údolí a paradiski). Asi by to mělo být obráceně. Je to náš názor. Tím ale nechci říci, že by se nám to nelíbilo. Každé středisko má něco do sebe.

Nám se zatím nejvíce líbilo ve třech údolích a proto příští rok zvolíme tuto destinaci.

Přeji hezký den. G. J.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, rezidence  Chalets de l´Adonis, pobyt 1.2.-8.2.2020

Díky bylo to fajn, sice jsme trošku marodili ale vcelku se týden vydařil. Apartmán byl velkej, hlavně koupelny se hodily. Díky moc za to, že jste si vzpomněly. Barák je pěknej, čistej, v klidný části LM, na recepci žádný zmatky. Naprosto pohodovej příjezdovej i odjezdovej den. No a s autobusem asi už moc nenaděláme L, je vidět, že ty lehátka už jen dožívaj. Měl toho už asi chudák dost najeto.

Zdravím a přeju cestovce hodně úspěchů

J. K.


Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, rezidence  Chalets de l´Adonis, pobyt 25.1. – 1.2.2020

Vše proběhlo v pořádku, tak jako jako vždy, ubytování jsme měli dle požadavku v budově B a dokonce oba apartmány byli na stejném patře. Bohužel jen to počasí nebylo ideální, ale to zatím asi neumíte zařídit. Jsme rádi, že jsme nejeli o týden později lehátkovým autobusem, který přijel do střediska ráno a klienti museli celý den čekat na ubytování. My jsme přijeli kolem poledne a skoro ihned po příjezdu jsme měli připravené apartmány a nemuseli od rána čekat jako klienti, kteří přijeli o týden později.

Přeji hezký den

P. M.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, Obecné Rezidence, pobyt 18.1.-25.1.2020

Dobrý den,
Byli jsme velmi spokojeni, doprava, informace, lokalita, všechno bezva, ubytování mohlo být malinko lepší:-)

S pozdravem a přáním pěkného dne

M. P.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, Rezidence Les Valmonts, pobyt 1.2. – 8.2.

Ahoj do Petrsu,

zájezd byl v pohodě, žádné komplikace jsme neregistrovali. Skipas online se dá objednat pouze den dopředu, ale to už víte, na místě to ale také není problém. Nemáme info zda bylo vrácení apartmánu OK a nebude tedy problém s depozitem, to by bylo dobré ověřit vždy už při odjezdu. Doprava bezproblémová, pro nás výrazně lepší než obecná doprava z Florence.  Užili jsme si to.

Mějte se fajn a děkujeme,

D. P.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Valloire, rezidence Carene. pobyt 25.1. – 1.2.

!!!!Vše bylo super, včetně ubytování,cesty a delegáty Honzy!!!!M a V

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les 2 Alpes, rezidence Ours Blanc, pobyt 7.3. - 14.3.2020

Myslím, že můžu za všechny říct, že spokojenost byla maximální. Letošní plánování zájezdu bylo z naší (výhradně z naší) strany dost chaotické, takže oceňujeme Vaši operativnost a trpěnlivost. Co se týče ubytování, tak já osobně jsem ve Francii asi nikdy hezčí neměl.

Děkujeme.

S pozdravem

M.S.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, Obecné Rezidence, pobyt 1.2.-8.2.2020

Letos jsem s vaší cestovní kanceláří navštívil Francii již popáté a mohu porovnat služby. Ubytování v Les Menuires bylo oproti minulému roku v La Plagne na velmi dobré úrovni. Ovšem problém bylo se do pokoje s věcmi dostat. Autobus všechny vysadil u hotelu Adonis a pokoj na druhé straně údolí za krytým mostem. Cesta trvala s věcmi hodinu a to samé jsme museli absolvovat při odjezdu.
Slečna delegátka byla po celou dobu snaživá, pracovitá a včas předávala veškeré informace. Celý pobyt i cesta autobusem byla příjemná a bez problémů.
Do budoucna bych doporučil vymyslet věrnným cestovatelům nějakou drobnou výhodu-slevu ze zájezdu nebo třeba povlečení zadarmo, občerstvení v autobusu zadarmo apod.
Děkuji Vám i cele CK za příjemně strávený týden v úžasném prostředí francouzských alp.

S pozdravem
Z. Š.

Zpětná vazba k pobytu ve Francii, Les Menuires, rezidence  Chalets de l´Adonis, pobyt 1.2. – 8.2.2020

Dobrý den milý Petrsi,

chtěla bych tímto vyjádřit naši spokojenost s vašimi službami. Nebylo to s námi letos jednoduché, změn spousta a kdokoliv z vás se nám věnoval, byl trpělivý a milý. Nemám nejmenších připomínek. Delegátka, která s námi sice neměla moc starostí, byla taktéž milá, nápomocná a informovaná. Ohledně ubytování dokonce došlo k určitému zlepšení oproti minulým zájezdům. Pokoje byly připravené dříve a komunikace i předání hladké. Tolik asi k věcem, které můžete ovlivnit. Za déšť ani neupravené sjezdovky, myslím, nemůžete:))))

Mnoho pozdravů celému týmu a těšíme se na spolupráci příští rok

D. Š.

Zpětná vazba k zájezdu do Francie, Les 2 Alpes, Rezidence OURS BLANC, pobyt 11.1. – 18.1.2020

Se službami Vaší cestovní kanceláře jsme byli spokojeni. Ubytování bylo lepší, než jsme očekávali, i vše ostatní proběhlo bez problémů.

Děkujeme za rychlé jednání a hezkou dovolenou.

T.